Yüksek Fiyata Eşya Satın
0537 788 56 87

Tuzla Eski Eşya Pazarı

Eşyalarınızı avantajlı fiyatlar ile ekiplerimize satabilir ve aynı gün bu hizmeti alabilirsiniz. Tuzla eski eşya pazarı olarak tüm alım satım işlemlerimiz güvenilir ve hak ettiği fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir. Bölgenizde hizmet veren Tuzla ikinci el eşya alan yerler ekiplerimiz tüm Tuzla mahallelere hizmet vermektedir. Kullanmadığınız eşyaları değerinde satarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Tuzla eski eşya pazarı olarak alım satım gerçekleştirdiğimiz bazı eşya grupları,

  1. Oturma odası
  2. Yatak odası
  3. Beyaz eşya
  4. Ofis mobilyası
  5. Ofis tipi dolap
  6. Mağaza eşyası
  7. Spor salonu eşyası
  8. Oyun konsolları
  9. Elektronik cihazlar

Tüm eşyalarda alışverişi asya spot saha ekiplerimize satabilir ve eşya satarken de karlı olabilirsiniz. Abartılı fiyatlar ile karşılaşmadan güvenilir firmadan aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Tuzla İkinci El Eşya Alırken

Tuzla bölgesinde bulunan ikinci el eşya çarşısında yada herhangi bir mağazadan eşya satın alırken bazı detaylara dikkat etmeniz gerekmektedir. Satın alacak olduğunuz eşyaların dış görünümü önemli olduğu kadar iç donanımı da çok önemlidir. Örneğin; ikinci el koltuk yada yatak gibi eşyaların yaylarının kullanılabilirliği, süngerin sağlamlığı, delik yada yırtık gibi kötü görünüm ve rahatsız edici olmamalıdır.

tuzla eski eşya pazarı

Satın alacak olduğunuz eşyalar için ödeme öncesinde mutlaka satıcı ile beraber tüm denemeler yapılmalıdır. Satıcınında göreceği şekilde tüm fonksiyonları denenmeli ve ardından ödeme yapılmalıdır. Asya spot işletmemiz den eşya satın alan tüm müşterilerimizin talepleri olmasa dahi firma yetkililerimiz tarafında tüm fonksiyonel denemeler yapılarak teslim edilmektedir.

Tuzla Garantili İkinci El Eşya

Asya spot firmamız tarafından satışa sunulan tüm eşyalar temiz ve uzun süre kullanıma garantisi verilmektedir. Tuzla eski eşya pazarı olarak mağazalarımızda bulunan yüzlerce ikinci el eşya çeşitlerinde markaları tarafından garanti süreleri bulunmaktadır. Markaları tarafından garanti süreleri biten eşyalara firmamız tarafından ‘değişken süreler’ ile güvence verilmektedir. Asya spot mağazalarımızda bulunan ikinci el eşya çeşitlerinde kimi 1 hafta süre ile kullanılmış olması sebebi ile sıfırdan farksız olmaktadır.

İkinci el eşya alan yerler adı altında İstanbul ilçelerinde hizmet veren ekiplerimiz teslim aldığı tüm eşyalar için yapılan yenileme çalışmaları ardından satışa sunulmaktadır. Asya spot işletmemiz den alacak olduğunuz tüm ikinci el eşya çeşitleri sıfır ayarında tertemiz olmaktadır. Yüzlerce eşya çeşitlerine aynı gün sahip olabilir ve avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Asya spot fırsat mağazalarımızdan alışveriş yapmak için hemen iletişime geçebilir ve aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Telefon EtWhatsApp Yaz