Yüksek Fiyata Eşya Satın
0537 788 56 87

Pendik Eski Eşya Pazarı

Her çeşit eşyanın hak ettiği değerini bulması asya spot ekibimiz sayesinde gerçekleştirilmektedir. Pendik eski eşya pazarı olarak tüm alım satım işlemlerimiz güvenilir ve doğru fiyatlar ile gerçekleştirilmektedir. Bölgenizde hizmet veren Pendik ikinci el eşya alan yerler ekiplerimiz tüm mahallelere hizmet vermektedir. Kullanmadığınız eşyaları değerinde satabilirsiniz.

Pendik eski eşya pazarı olarak alım satım gerçekleştirdiğimiz bazı eşya çeşitleri,

  1. Oturma odası
  2. Yatak odası
  3. Beyaz eşya
  4. Ofis mobilyası
  5. Ofis tipi dolap
  6. Mağaza eşyası
  7. Spor salonu eşyası
  8. Oyun konsolları
  9. Elektronik cihazlar

Her çeşit eşyanın alışverişi asya spot saha ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Abartılı fiyatlar ile karşılaşmadan güvenilir bir şekilde aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Pendik İkinci El Eşya Alırken

Pendik bölgesinde bulunan ikinci el eşya çarşısında yada herhangi bir firmadan eşya satın alırken bazı detaylara dikkat etmeniz gerekmektedir. Satın alacak olduğunuz eşyaların dış görünümü önemli olduğu kadar iç aksanları da çok önemlidir. Örneğin ikinci el koltuk yada yatak gibi eşyaların yayları sağlamlığı, süngerin çökmemesi, delik yada sigara yanığı gibi kötü görünüm ve rahatsız edici olmamalıdır.

pendik eski eşya pazarı

Satın alacak olduğunuz eşyalar için ödeme yapılmadan önce mutlaka satıcı ile beraber denemeler yapılmalıdır. Satıcınında göreceği şekilde tüm fonksiyonları denenmeli ve o şekilde satın alınmalıdır. Asya spot firmamızdan eşya satın alan tüm müşterilerimizin talepleri olmasa dahi firma yetkililerimiz tarafında denemeler yapılarak teslim edilmektedir.

Pendik Garantili İkinci El Eşya

Asya spot firmamız tarafından satışa sunulan tüm eşyalar temiz ve uzun süre kullanıma uygundur. Pendik eski eşya pazarı olarak satışa sunmuş olduğumuz yüzlerce ikinci el eşya çeşitlerinde markaları tarafından garanti süreleri devam etmektedir. Markaları tarafından garanti süreleri biten eşyalara firmamız tarafından ‘değişken süreler’ ile güvence verilmektedir.

İkinci el eşya alan yerler adı altında İstanbul ilçelerinde hizmet veren ekiplerimiz satın aldığı tüm eşyalar için yapılan yenileme çalışmaları ardından satışa sunulmaktadır. Asya spot firmamızdan alacak olduğunuz tüm ikinci el eşya çeşitleri sıfır ayarında temiz olmaktadır. Yüzlerce eşya çeşitlerine aynı gün sahip olabilir ve avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Asya spot fırsat mağazalarından alışveriş yapmak için hemen iletişime geçebilir ve aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Telefon EtWhatsApp Yaz