İstanbul il sınırları içerisinde hizmet veren asya spot ikinci el eşya alanlar ekibimiz tüm eşyaları değerlendirmektedir. 2. el eşya alanlar olarak hizmet veren firmamız tamamiyle değerinde fiyatlar teklif ederek eşyalarınızı zarar etmeden satma imkanı tanımaktadır. Eşya alım süreçlerinde bir çok ayrıntı olmasından ötürü firmamız özenle eşyalarınızı inceler ve doğru fiyatları teklif etmektedir.

Firmamıza ulaşarak satmak istediğiniz eşya olduğunu bildirdiğinizde İstanbul ilçelerinde bulunan ekiplerimiz arasından adresinize en yakın olan ekip yönlendirilmektedir. Kısa sürede adresinize gelen ikinci el eşya alanlar ekibimiz gerek teknolojik gerek tecrübeleri ile eşyanıza analiz ve değerlendirme yaparak sizlere fiyat teklifinde bulunacaktır. Dakikalar içerisinde fiyat teklifi oluşturularak sizlere zarar etmeden satabilme imkanı sağlamak adına en tavan fiyat uygulaması üzerinden fiyat teklifi verilecektir.

Hem teknik donanım olarak hemde maddi olarak hazırlıklı gelen ekibimiz ödemenizi nakit olacak şekilde gerçekleştirerek eşyalarınızı teslim alacaktır. İstanbul içerisinde tüm eşya alım süreçlerinde nakit ödeme gerçekleştirmemiz den ötürü dakikalar içerisinde kullanmadığınız eşyalarınızı satarak kazanç sağlayabilirsiniz.

ikinci el eşya alanlar

İkinci El Eşyayı Değerinde Satmak

İstanbul ilçesinde yüzlerce ikinci el eşya alım satım hizmeti veren firma bulunmaktadır. Her firmanın fiyat politikası ayrı olduğu gibi değerlendirmesi de farklı olmaktadır. Asya spot firma bünyemizde fiyatlandırma sistemimiz tamamiyle müşterilerimizin menfaatlerine olacak şekilde düzenlenmektedir.

ikinci el eşya alanlarSahada görevli olan ikinci el eşya alanlar ekiplerimiz sürekli İstanbul ilçelerinde olmalarından ötürü dakikalar içerisinde adresinize gelir ve değerinde fiyatlar teklif ederek alışveriş hizmeti vermektedir.

Eşyalarınızı satmadan önce bir çok firmadan fiyat teklifi alarak en yüksek fiyatı verecek ve vaktinizi almadan hizmet sağlayacak olan firmayı tercih etmelisiniz.

Asya spot mağazalarımızın satış alanlarının büyük olmasından ötürü firmamızda ikinci el eşya olarak,

  • İkinci el ev eşyası
  • İkinci el ofis eşyası
  • İkinci el iş yeri eşyası
  • Kapanan mağaza eşyaları

ekiplerimiz tarafından alınıp satılmaktadır.

Değerinde fiyatlar ile alışveriş için firmamızı tercih ederek hem nakitten hemde vakitten kazanç sağlayabilirsiniz. İstanbul ilçelerinde bugüne kadar gerek tek eşya gerekse bütün oda eşya alımlarında ikinci el eşya alanlar ekiplerimiz başarılı projelere imza atmış bulunmaktadır. Firmamızı tercih edebilir ve avantajlı çıkacağınız alışveriş hizmeti alabilirsiniz.

İkinci El Eşyalar İçin Değerinde Alışveriş

İkinci el eşya alanlar ekiplerimiz tarafından satın alınan tüm eşyalar en başında kontroller sağlanır ve o şekilde satın alınmaktadır. Eşya sökülmesi yada taşınması esnasında oluşacak hasar yada fonksiyon arızaları tamamiyle ekibimizi ilgilendiren bir durum olmaktadır. İlk teklif edilen fiyat üzerinden alışveriş hizmeti verilerek sorumluluk görevli personelimiz de olmaktadır.

Eşyalarınızı satmak için mağaza mağaza gezmenize gerek bulunmamaktadır. İkinci el eşya alan yerler olarak arayışlarınızda firmamız ile iletişime geçilerek ekip talep edilebilir yada çeşitli mobil uygulamalar sayesinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Whatsapp gibi resim/görüntü gönderilen bir çok uygulama firmamız tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Bu sebeple satmak istediğiniz eşyalar için kısa sürede fiyat teklifi alabilir ve kabul görmesi durumunda aynı gün alışveriş hizmeti için adresinize ekiplerimiz gelmektedir.

Asya spot firmamızda ikinci el eşya hizmeti verilen bazı eşya çeşitleri,

ikinci el eşya alanlar Televizyon
Buzdolabı
Çamaşır makinesi
Bulaşık makinesi
Fırın
Ankastre
Televizyon ünitesi
Yemek masası
Toplantı masası
Sandalye
Koltuk takımı
Berjer
Baza – Çekyat
Yatak odası
Çalışma masası
Gardırop – Gardolap
Dolap – Ayakkabılık
Zigon – Sehpa
Spor aletleri
Ofis mobilyası
Ofis masası
Ofis dolabı
Derin dondurucu

gibi yüzlerce çeşit eşyada alım satım hizmeti aynı gün verilebilmektedir.

Asya spot firmamız tarafından satışa sunulan bir çok ikinci el eşya çeşidinde kendi markaları tarafından garanti süreleri devam etmektedir. Kimi ürünlerin garanti süreleri devam ederken kimilerinde ise firmamız tarafından belirli süre garanti verilebilmektedir. Bu sebeple satmak istediğiniz eşyalarınızı değerinde fiyatlar ile ikinci el eşya alanlar ekibimize satarak yeni 2019 yılına ait trend eşyalar ile değişim sağlayabilirsiniz.

Garanti süresi verilen eşyalarda oluşabilecek arıza yada fonksiyon problemlerinde tamir yada talebiniz doğrultusunda değişim/iade aynı fiyat üzerinden gerçekleştirilmektedir. Asya spot güvenilir 2. el eşya alışverişleri için iletişime geçebilirsiniz.