Yüksek Fiyata Eşya Satın
0537 788 56 87
İstanbul tüm ilçelerinde ihtiyacınız olabilecek tüm eşyaları Asya spot firmamızdan satın alabilirsiniz. İkinci el eşya satanlar olarak faaliyet gösteren firmamız en iyi rakamlar ve en temiz eşyaları satışa sunmaktadır. Yıllardır sektör içerisinde hizmet vermemizden ötürü gerek tecrübemiz gerekse uzman personellerimiz sayesinde kusursuz ikinci el eşya alım satım işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Mağazalarımızda bulunan yüzler eşya arasından dilediğinizi seçerek kısa bir sürede adresinizde kurulumunu sağlıyoruz. Beğenmiş olduğunuz eşyaların taşınması ve montajı tarafımızca yapılarak herhangi bir ekstra ücret talep edilmemektedir.

Asya spot firmamız uzun yıllardır sektörün içinde olarak ev ve iş yerlerinin ihtiyacı olan tüm eşyaları bulundurmaktadır. Firmamıza ulaşarak ihtiyacınız olan eşyaları telefon yolu ile bildirmeniz yeterlidir. İkinci el eşya satanlar ekiplerimiz sizlere çeşitli mobil cihaz uygulamaları ile kısa sürede bir çok eşyanın resimlerini gönderecektir.

Herhangi bir eşyayı beğenmeniz durumunda talep edebilir ve tüm İstanbul bölgelerine kısa sürede adrese teslim alabilirsiniz. Güvenli ve en doğru tercihi yapmak için Asya spot firmamızı seçebilir en iyi fiyatlar ile alışveriş hizmeti alabilirsiniz.

İkinci El Eşya Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çalışmalarımız kapsamında yüzlerce çeşit eşya bulunurken bir çok çeşitli temizliklerden geçerek satışa sunulmaktadır. İkinci el eşya alan yerler arayışlarınızda satın aldığımız tüm eşyalar temizlik ve sağlamlaştırma işlemlerinden geçerek satış reyonlarına konulmaktadır.

Tüm çalışmalarımız kusursuzlukla gerçekleştirilerek tek hedefimiz satmış olduğumuz ikinci el eşya ürünlerini sorun yaşamadan kullanmanızdır.

İkinci el eşya satanlar olarak mobilyadan beyaz eşyaya, fırından koltuk takımına kadar her çeşit eşyaya sahip olabilirsiniz.

blog (5)

blog (37)

Telefon EtWhatsApp Yaz