Tuzla İkinci El Eşya Alan Yerler

Tuzla İkinci El Eşya Alan Yerler ekibimiz tüm ev eşyalarınızı aynı gün en iyi fiyatlar ile asya spot firmamıza satabilirsiniz. Asya spot işletmemize ulaşarak piyasadaki en iyi rakamlarla eşyalarınızı satabilme imkanı sunmaktayız. Bizler ile iletişim kanallarımızdan ulaşarak kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimize en iyi fiyatla eşyalarınızı satma imkanı sunmaktadır.

tuzla ikinci el eşya alan yerlerYüzlerce firma arasından farklı olmak için sürekli eğitimler alarak sektör bazında gelişim sağlamaktayız.

Asya spot Çağrı merkezi ile iletişime geçebilir ve satmak istediğiniz tüm eşyaların resimlerini gönderebilirsiniz. Kısa süreli analizler sonucunda eşyanıza bedel belirlenmektedir. Fiyatta anlaşılması durumunda ekiplerimiz hazırlıklı şekilde adresinize gelerek montajlama sökme işlemleri içinde hazırlıklı gelmektedir.

Tuzla ikinci el eşya alan yerler ekibimiz tam profesyonel çalışarak sizlere en kısa sürede alışveriş sunacaktır.

İstanbul bölgesinde yüzlerce firma ile ekibimizi karşılaştırdığınızda bizlerin farklı ve müşteri memnuniyeti adına çalışma prensibimiz olduğuna şahit olabileceksiniz. İkinci el eşya alım işlemlerinde önce nakit ödeme teslim edilerek ardından eşyalarınız teslim alınmaktadır.

İkinci el eşya alımı için dairenize gelen hiç bir firmaya ödemenizi almadan eşyalarınızı teslim etmeyiniz.

Tuzla Uygun İkinci El Eşya

En iyi fiyatların bizde olduğunu söylememizin nedeni yüksek kar payları ile çalışmamaktayız. Tamamiyle sürümden kazanarak müşterilerimizin daima bizleri tercih etmesini hedeflemekteyiz.

Asya spot ekibimiz yıllardır sektörde olan kişiler ile hizmet vererek profesyonellik ile alışveriş gerçekleştirmektedir. Tüm ekibimiz özellikle ikinci el eşya alan yerler olarak hizmet veren ekibimiz güler yüzlü çalışma göstererek ihtiyacınız olduğunda sürekli tercih edilmek isteriz.

Planlı, kısa zamanda ve bir çok firmaya kıyasen en iyi fiyatlarla sizlere alışveriş imkanı sunmamızın nedeni bütçenizi zorlamadan hizmet alabilirsiniz.

İstanbul ilçelerinde olan bir çok firmadan daha iyi hizmet veren ekip olmayı hedeflemekteyiz.

Asya spot firmamız tarafından Tuzla ve civar ilçelerinde ikinci el eşya alım satım hizmeti verdiğimiz bazı ürünler,

 1. Buzdolabı
 2. Çamaşır Makinesi
 3. Bulaşık Makinesi
 4. Ankastre
 5. Fırın
 6. Mikrodalga
 7. Mobilya
 8. Koltuk Takımı
 9. Televizyon
 10. Televizyon Ünitesi
 11. Konsol
 12. Yatak Odası
 13. Çalışma Masası
 14. gardolap
 15. Dolap
 16. Yemek Masası
 17. Bilgisayar
 18. Koşu Bandı
 19. Ankastre Ocak
 20. Sehpa

Tuzla Sıfır Ayarında Temiz Eşyalar

Tüm ikinci el eşya ürünlerimize mağazamızdan ve web sitemizden görebilirsiniz. Tarafımızca satın aldığımız ikinci el eşya çeşitleri tarafımızca temizliklerden geçerek satış reyonlarına konulmaktadır. Tuzla İkinci El Eşya Alan Yerler ekibimiz tarafından eşyasını satın aldığımız aileler daha sonra mağazalarımıza geldiğinde eşyalarını tanıyamamaktadır.

tuzla ikinci el eşya alan yerler

Müşterilerimiz tarafından alınan tüm eşyaları uzun süre kullanım sağlamalarını dilemekteyiz. Asya spot mağazamızdan indirim reyonu yada trend satış reyonundan ikinci el eşya satın aldığınızda firmamız tarafından belirli süreli garanti verilmektedir. Tüm satışa sunduğumuz eşyalarımız uzun süre kullanım sağlayabilmeniz için bakımları yapılmaktadır.

Tuzla İkinci El Eşya Alan Yerler ekibi tarafından alınan eşyalar mağazalarımıza gelmeden önce bakım ve temizlik işlemleri uygulanır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir