Yüksek Fiyata Eşya Satın
0537 788 56 87

Tuzla İkinci El Yemek Masası

Her çeşit eşyada daima tercih sebebi olan asya spot sizlere de aynı gün alım satım hizmeti verebilmektedir. Tuzla ikinci el yemek masası alanlar yada satanlar olarak hizmet alabilir ve aynı gün işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir kişiler ile ikinci el eşya alışveriş hizmeti gerçekleştirerek hizmetten avantajlı çıkabilirsiniz. 2 kişilik yemek masasından başlayarak 12 kişilik olarak büyüyen yada açılan yemek masası çeşitlerimiz bulunmaktadır.

İster akıllı yemek masası ister katlanır yemek masası modellerini tercih edebilir ve uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Üstelik bir çok Tuzla ikinci el yemek masası satışını gerçekleştirdiğimiz eşyalarda uygun adette sandalye hediye edilmektedir.

Mağaza satış alanlarımızın metrekare olarak büyük olması sebebi ile kullanılabilir durumda olan tüm eşyalar Tuzla ikinci el eşya alan yerler ekiplerimiz tarafından değerlendirilmektedir. İkinci el eşya alırken de satarken de avantajlı fiyatlardan yararlanabilir ve bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

İşletmemiz İstanbul ilçelerinde bulunan eşya alanlar ekipleri sayesinde tüm ilçe ve semtlere aynı gün içerisinde hizmet verebilmektedir.

Tuzla İkinci El Toplantı Masası

Tüm eşya gruplarında hizmet vererek ihtiyaçlarınız en doğru fiyatlar ile karşılanmaktadır. Yıllardır sektör içerisinde hizmet sağlayan Asya spot işletmemiz tamamiyle uzman kişilerden oluşan kişiler ile çalışmaktadır. İkinci el eşya alan yerler ekiplerimize toplantı masası gibi elinizde fazla olan eşyaları satarak değerlendirebilirsiniz.

Satın almak istediğiniz eşyalar için iletişime geçtiğinizde eşya resimleri talep ederek onlarca eşya resimlerini sizler ile paylaşmaktayız. Herhangi bir ürünü beğenmeniz durumunda aynı gün kadromuz içerisinde olan taşıma ekipleri tarafından teslim edilmektedir. Tüm taşıma ve kurulum işlemleri bünyemizde bulunan uzmanlar tarafından yapılarak ekstra ücretler yansıtılmamaktadır.

İkinci el eşya değerini kullanan kişiler daima iyi bilmektedir. Kendi markaları tarafından büyük rakamlar ile satışa sunulan eşyalar mağazalarımızda çok uygun fiyatlar ile satışa bulunmaktadır.

Tuzla Bölgesinde Satılık Bir Kaç Gün Kullanılmış Eşyalar

Tamamiyle temiz eşya satışı gerçekleştirilen işletmemizde bir kaç gün kullanılmış hatta jelatinleri üzerinde olarak satışta bulunmaktadır. Tüm ikinci el eşya satın alımından sonra kendi atölyelerimizde bakımları yapılarak satışa sunulmaktadır. Güvenilir işletmemiz den hizmet alabilir ve satın almış olduğunuz eşyaları uzun süre sorunsuz kullanabilirsiniz.

Firmamızda satışa sunulan tüm ikinci el eşya çeşitlerinde değişken süreler ile kullanım garantisi verilmektedir.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Telefon EtWhatsApp Yaz