Yüksek Fiyata Eşya Satın
0537 788 56 87

Kartal Eski Eşya Pazarı

Kartal eski eşya pazarı olarak faaliyette olan firmamız hak eder fiyatlar ile alışveriş hizmeti vermektedir. Her çeşit ev ve iş yeri eşyası bulundurulan iş yerimizde aradığınız tüm eşyalarda alım satım yapabilirsiniz. İster ev ihtiyacı olsun ister oyun konsolu gibi keyfi ihtiyaç olsun değeri tespit edilerek hizmet verilmektedir.

Sektör içerisinde tecrübeli bir ekip ile hizmet veren asya spot işletmemiz İstanbul ilçelerinde ihtiyacınız olabilecek tüm eşyaları bulundurmaktadır. Kartal ikinci el eşya alan yerler hizmeti veren ekiplerimiz satmak istediğiniz tüm eşyaları değerlendirerek satın almaktadır.

Her çeşit eşyada hizmet veren Asya spot firmamız ile iletişime geçerek eşyalarınızı en iyi fiyatlar ile değerlendirebilirsiniz. Televizyondan yatak odasına gardolap modellerinden yemek masasına kadar ihtiyacınız olabilecek her çeşit eşyada alım satım hizmeti verilmektedir.

Kartal Eskiciler Caddesi

Kartal eski eşya pazarı caddesi üzerinde bulunan Asya spot binlerce ikinci el eşya seçenekleri ile müşterilerine haftanın her günü hizmet vermektedir. Satışa sunduğumuz tüm eşyalar bakımlı ve sıfıra yakın olacak şekilde temizlenerek sunulmaktadır. Ev, mağaza, ofis gibi alanlarda satmak istediğiniz eşyalar en iyi şekilde değerlendirilmektedir.

  1. Salon takımı
  2. Mutfak eşyası
  3. Yatak odası takımları
  4. Çalışma odası eşyası
  5. Ofis mobilyası
  6. İş yeri eşyası
  7. Mağaza eşyası
  8. Spor salonu eşyası

Mağaza ve depolarımızda ihtiyacınız olabilecek tüm eşyalar bulundurulmaktadır. Binlerce ikinci el eşya çeşidi ile sektörde daima varlığı bilinen işletmemiz Kartal da dakikalar içerisinde alışverişler gerçekleştirmektedir. İstanbul ilçelerinde hizmet almak ve süreci en iyi şekilde geçirmek adına asya spot ile irtibat kurabilirsiniz.

Kartal Güvenilir İkinci El Eşya Firması

Yıllardır İstanbul ilçelerinde faaliyet gösteren asya spot işletmemiz tül ilçelere ayrı ekipler belirlemektedir. İkinci el eşya alan yerler olarak çalışmalar gerçekleştirdiğimiz ekiplerimiz tamamiyle işinde uzman ve her eşyaya değerinde fiyatlar teklif edecek kişilerden oluşmaktadır. Yaşam alanlarımıza kadar girecek olan bu kişilerin firmamızı temsil ettiği bilinci ile hareket edilmektedir.

Her geçen gün büyüyen asya spot işletmemiz ikinci el eşya alım satım işlemlerinde güven problemi olmadan en iyi fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Eşyalarınızı değerinde satarak yeni eşya için bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Telefon EtWhatsApp Yaz