Yüksek Fiyata Eşya Satın
0537 788 56 87

İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

İstanbul ilçelerinde satmak istediğiniz tüm eşyalar değerinde fiyatlar ile satın alınmaktadır. İkinci el beyaz eşya alan yerler adı altında hizmet veren firma ekiplerimiz her çeşit beyaz eşyada çözümler sunmaktadır. Çizik yada geçici bir arıza söz konusu dikkate alınmayarak kullanılabilir durumda olan tüm eşyalar satın alınmaktadır.

Yılların tecrübesi ile İstanbul tüm semtlerinde faaliyet gösteren asya spot beyaz eşya kapsamında buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi her evin ihtiyacı olan eşyalar alınıp satılmaktadır.

Eşyalarınızı değerinde satabiliyor olmanın yanı sıra vakit kaybetmeden de hizmet alabilmek önemlidir. İkinci el beyaz eşya alan yerler İstanbul Anadolu yakası yada Avrupa yakası fark etmeksizin düzinelerce ikinci el eşya alan yerler ekiplerimiz bulunmaktadır. Asya spot işletmemize ulaşarak satmak istediğiniz eşya olduğunu bildirdiğinizde adresinize en yakın ekip yönlendirilmektedir.

İstanbul İlçelerinde Eşya Alımları Kısa Sürede Tamamlanır

Her ilçeye özel ekip bulundurularak vaktinizi boşuna harcamadan hizmet verilmektedir. Yatak odasından buzdolabına kadar satmak istediğiniz tüm eşyalar değerinde ve aynı gün satın alınmaktadır. Asya spot bünyemizde hizmet veren ekiplerimiz ikinci el beyaz eşya alan yerler olarak güvenilir şekilde eşyalarınızı satabilirsiniz.

  • Tecrübe ve teknolojik cihaz yardımı ile en doğru fiyat tespitleri
  • İstanbul ilçelerinde dakikalar içerisinde alışveriş hizmeti
  • Piyasadaki en doğru fiyatlar ile zarar etmeden alışveriş imkanı
  • Yılların tecrübesi ile güvenilir ikinci el eşya alım satım firması 

Asya spot işletmemiz dakikalar içerisinde adreslere gelmesinden ötürü vakit kaybetmeden hizmet alabilirsiniz. İkinci el eşya alanlar olarak adresinize gelen firma ekiplerimiz tüm eşyaları alabilecek donanıma sahip şekilde gelmektedir. İster tek tek ister çeşitli olarak eşyalarınızı satabilirsiniz.

İstanbul Kullanılmış Eşya Bakımları

İkinci el eşya alan yerler hizmeti veren ekiplerimiz satın almış oldukları tüm eşyaları önce bakım atölyelerine teslim etmektedir. Eşyalar üzerinde temizlik, bakım çalışmaları ve en son dış görünüm temizliği yapılarak hem mekanizma olarak hemde dış görünüm olarak sıfır ayarına getirilmektedir.

Asya spot mağazalarımızda bulunan tüm eşyalar çeşitli bakımlardan geçerek satışa sunulmaktadır. Satın alacak olduğunuz tüm ikinci el eşya ürünleri uzun süre kullanım ömrü olmaktadır.

Yüksek bedeller ödemek yerine aynı kalite ve temizlikte eşyalara çok uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Telefon EtWhatsApp Yaz