Yüksek Fiyata Eşya Satın
0537 788 56 87

2.el ev eşyası alan yerler

Çok fazla ev eşyası alıp sık sık evini yenileyen kişilerin en büyük sıkıntısı, almış oldukları eski eşyaları satmak oluyor. 2.el ev eşyası alan yerler, Eşya satın alırken kolay, fakat geri satarken alıcı bulmak genellikle kolay olmayabiliyor. Üstelik satmak istediğiniz eşyayı zararına değil, fiyatına uygun bir şekilde satmak istiyorsunuz.

Elinizdeki eşyayı değerinde satmak için normal olarak 2.el ev eşyaları alan yerler arayıp duruyorsunuz. Çünkü ikinci el eşya almak isteyen kişiler de ikinci el eşya satan dükkanlara gidiyor. Elinizde bulunan ikinci el ev eşyasını satmak için güvenilir bir ikinci el dükkanı bulmanız gerekiyor.

2. El Ev Eşyaları Alan Yerler Neresi?

Evinizde bulunan kullanmadığınız ve hatta satacak müşteri bulamadığınız için evinizin bir köşesinde bekleyen eşyalarınızı artık satabilirsiniz. Kullanılır ve satılabilir durumda olan her türle eşyanızı ikinci spot olarak değerinde alıyoruz. İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren firmamız teknolojik ürünler, ev eşyaları, mobilyalar gibi birçok kategoride kullanılabilir temiz ürünleri değerinde alıyor. Tek yapmanız gereken satmak istediğiniz ürünü bize bildirmek.

Fotoğrafını çektiğiniz ürünü whatsapp canlı destek, e posta ya da sitemizde yer alan teklif formu üzerinden bize göndermeniz yeterli. Gönderdiğiniz fotoğraflar uzman ekibimiz tarafından incelendikten sona size fiyat hakkında mutlaka geri dönüş sağlıyoruz. Fiyata onay vermeniz halinde aynı gün içinde kapınıza kadar gelip ücretini nakit olarak ödeyip eşyanızı bizler satın alıyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Telefon EtWhatsApp Yaz