Yüksek Fiyata Eşya Satın
0537 788 56 87

Ümraniye Çakmak Mahallesi Spotçu

Ümraniye Çakmak Mahallesi Spotçu, İstanbul Ümraniye ilçesinin Çakmak mahallesinde ikinci el eşya alanlar olarak hizmet veren firmamız tüm satmak istediğiniz ev eşyalarını ve ofis eşyalarını ve dahasını satın alıyoruz. Satın aldığımız eşyalar başlıca ikinci el koltuk takımı, beyaz eşyalar, çamaşır makinası, bulaşık makinası, yemek masası takımı, yatak odası, gardolap, çekyat, halı, lcd tv, led tv, üniteler, köşe koltuk takımı.. ve dahası satın alıyoruz. Ümraniye ikinci el eşya alanlar olarak her çeşit kullanılmış eşyayı değerinde satabilirsiniz.

İstanbul Spotçu olarak Ümraniye ilçesinin Çakmak   Mahallesinde İstanbul spotçular olarak tüm ev mobilyalarınızı satın alıyoruz. Evinizde bulunan mobilyalarınızı beyaz eşyalarınızı satmak istediğiniz zaman hemen bizi arayarak fiyat teklifi alarak hemen satabilirsiniz. Satmak istediğiniz eşyalara en hızlı en yüksek fiyat garantisi veriyoruz.

Ümraniye 2.el eşya alan yerler olarak Çakmak Mahallesinde alım satım hizmeti veren firmamıza eşyalarınızı satmak istiyorsanız yapmanız gerekenler..

  • Google üzerinden Ümraniye Çakmak ikinci el eşya spotçular yazarak bizi bulabilir.
  • web.tr adresimize giriş yaparak mağazamızı gezebilirsiniz.
  • İletişim numaramızdan ön bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.
  • Satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını whatsapp ile atarak Ümraniye Spotçu olarak bizden hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz.
  • Ümraniye ikinci el eşya alanlar olarak fiyat teklifimizi kabul ederseniz bize adresinizi mesaj olarak atarak aynı gün eşyaları satın almaya geliriz.
  • Eşyaları satın almaya geldiğimizde incelemeyi yaparız. Son değerlendirme sonrasında kendi çalışma ekibimizle eşyalarımızı kendi nakliye aracımıza yüklemeye başlarız.
  • Sizlerede ücreti kapıda nakit ödeme yaparak ayrılırız.

Ümraniye Çakmak Mahallesi Spotçu

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Telefon EtWhatsApp Yaz