Yüksek Fiyata Eşya Satın
0537 788 56 87

Körfez İkinci El Eşya Alan Yerler

Her bölgede farklı ekiplerimiz ikinci el eşya alım satım hizmeti vermektedir. Körfez ikinci el eşya alan yerler ekibimize satacak olduğunuz tüm eşyalar yüksek fiyatlar ile satın alınmaktadır. Evde atıl durumda olan yada kullanmaktan sıkıldığınız tüm eşyaları bizlere satabilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz eşyaları kolaylıkla yenisi ile değiştirebilirsiniz. Kulanım süresi fark etmeksizin her çeşit eşyalar tarafımızca satın alınmaktadır.

İkinci el eşya alan yerler ekibimiz her bütçeye uygun 2. el eşya hizmeti verilmektedir.

Kurumsal kimliğimiz ile çalışarak memnuniyetiniz adına en iyi hizmeti vermekteyiz. Yüzlerce ailenin asya spot firmasını seçmesindeki en önemli sebep her müşterimize değer veriyor ve en iyi fiyatlar ile hizmet veriyoruz.

Körfez İkinci El Eşya Alan Yerler

Körfez Bölgesinde 2. El Eşya Alırken Dikkat

Körfez ikinci el eşya alan yerler ekiplerimizin satın aldığı eşyalar için bazı çalışmalar gerçekleştirerek satışa sunmaktadır.. Fakat dikkat edilmesi gereken bir takım noktalar vardır.

Sadece sizlere bir kaç tanesini saymamız gerekirse;

  1. Koltuk takımı : Dış görünüşe verilerek yanık, delik yada eğrilik kontrol edilmelidir. Süngerleri ve yayları kontrol edilmeli ayak tutacakları sağlam olmalı ve eğri olmamalıdır.
  2. Yatak odası : Dış görünüşe bakarak yatak odası takımlarının renkleri uyumu ve aynı olmalıdır. Dolap ve çekmeceler tek tek kontrol edilerek sürgülerinde aksaklık olmamalıdır.
  3. Beyaz eşya : Tüm elektronik eşyalar satıcı ile beraber fişe takılarak kontrol edilmelidir.
  4. Televizyon : Satın alacak olduğunuz televizyonlar satıcı ile beraber kontrol edilerek belirli süre açık kalmalı ve tüm fonksiyonları denenmelidir.
  5. Ses sistemi : Sistem bir müzik çalar cihazına bağlanarak ses açılarak denenmelidir. Tüm kolonlar ayrı ayrı denenmeli ve ses netliği kontrol edilmelidir.

Körfez Bölgesine Aynı Gün Alışveriş

Körfez ikinci el eşya alan yerler ekiplerimiz tarafından alınan eşyalar kusursuz hale getirilmektedir. En iyi şekilde satışa sunduğumuz eşyalarımız sıfır ayarında ve tertemiz olmaktadır. Körfez bölgesinde bulunan ekiplerimiz sayesinde aynı gün eşya alabilir yada satabilirsiniz.

Körfez ikinci el eşya alan yerler ekibimiz tarafından en iyi hizmet verilmektedir. Personellerimiz firmamızı temsil etmelerinden ötürü en iyi hizmeti vermeleri gerekmektedir. Sizlere ilk söylenen fiyat üzerinden hareket edilerek asla çeşitli bahaneler üreterek fiyat kırma gibi uygun olmayan çalışmalar yapılmamaktadır.

7/24 ekiplerimize ulaşarak kusursuz ikinci el eşya alım satım hizmeti alabilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Telefon EtWhatsApp Yaz