Yüksek Fiyata Eşya Satın
0537 788 56 87

Kadıllı İkinci El Eşya Alan Yerler

Gebze mahallesi olan Kadıllı da tüm eşya çeşitlerinde alım satım gerçekleştirilmektedir. Kadıllı ikinci el eşya alan yerler adı altında hizmet vererek satmak istediğiniz eşyalar için kısa sürede çözüm sunulmaktadır. Her eşyanın hak ettiği fiyatları belirlemek için inceleme yapılarak hak ettiği fiyatlar uygulanmaktadır. Satmak istediğiniz eşyalar için ekibimiz gerekli donanıma sahip bir şekilde gelerek hem teknolojik cihazlar hemde tecrübeleri ile incelemeler yapılır.

Değiştirmek istediğiniz eşyaları yüksek fiyattan satmak istiyorsanız çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilir ve aynı gün eşyalarınızı nakite çevirebilirsiniz.

Gebze ilçesinde bulunan tüm mahallelere bölgede bulunan ekiplerimiz sayesinde kısa süre içerisinde hizmet verilmektedir. Kadıllı ikinci el eşya alan yerler arayışınızda sizlere en iyi fiyatlar ile vaktinizi boşa harcamadan eşyanızı satabilme imkanı sağlanmaktadır. Her çeşit ev ve iş yeri eşyası satın alınan firmamızda eşyaların değerini belirlemek için ekstra özen göstererek hak ettiği ve doğru fiyatları teklif etmektedir. Gebze ikinci el eşya alan yerler hizmeti veren ekiplerimiz her eşyaya hak ettiği fiyatları teklif eder ve aynı gün hizmet verir.

Kadıllı İkinci El Eşya Çeşitleri

Kullanım durumu olan tüm ev ve mağaza eşyaları firmamız tarafından değerinde satın alınmaktadır. Satmak istediğiniz eşyaların değerini öğrenmek için görüntülerini çeşitli uygulamalar ile gönderebilir ve anında uzmanlarımız tarafından piyasadaki en yüksek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Asya spot mağazalarımızda Gebze ve mahallelerine hizmet verdiği ikinci el eşya çeşitleri,

kadıllı ikinci el eşya alan yerlerSalon takımı
Koltuk takımı
Berjer
Masa – Sandalye
Yatak odası
Konsol
Ünite
Televizyon
Beyaz eşya
Buzdolabı
Çamaşır makinesi
Bulaşık makinesi
Ütü – Mutfak robotları
Çalışma masası
Çekyat
Baza
Ayakkabılık
Gardırop – Dolap
Toplantı masası
Bilgisayar
Telefon

Her çeşit ikinci el eşya alım satım işlemleri Asya spot işletmemizde gerçekleştirilmektedir. Güvenilir asya spot firmamızdan alışveriş yaparak hem nakitten kazanabilir hemde aynı gün içerisinde eşyalarınızı değerlendirebilirsiniz. Kadıllı ikinci el eşya alan yerler adı altında hizmet veren saha ekiplerimiz dakikalar içerisinde bulunduğunuz yere gelerek hak eder fiyatlar ile eşyalarınızı satın almayı teklif edecektir.

Kadıllı İkinci El Eşyada Garanti

Asya spot mağaza ve web sitemizde bulunan yüzlerce çeşit eşyada garanti süreleri devam etmektedir. Uygun fiyatlar ile satın alacağınız ikinci el eşya ürünlerinde kimi markaları tarafından kiminde ise firmamız tarafından garanti süresi belirlenmektedir. Eşya satın alımından sonra kullanım esnasında oluşabilecek arıza gibi durumlarda garanti kapsamında teknik destek alabilirsiniz.

Kadıllı ikinci el eşya alan yerler adı altında hizmet veren saha ekibi tarafından satın alınan eşyalar için bakım ve yenileme çalışmaları yapılarak sıfır ayarında satış vitrinlerine çıkartılmaktadır.

Asya spot firmamızdan satın alacak olduğunuz tüm eşyaları uzun soluklu kullanmanız hedeflenmektedir. Satışa sunulmadan önce eşyalar üzerinde yapılan uzun soluklu çalışmalar sayesinde güvenilir ve temiz eşya satışları gerçekleştirmekteyiz. Temiz ikinci el eşya alışveriş işlemleri için güvenirliğin adresi asya spotu tercih edebilirsiniz. Tüm eşya alım satım işlemleri İzmit ilçelerinde ve semtlerinde bulunan ikinci el eşya alan yerler hizmeti veren saha ekiplerimiz sayesinde aynı gün vakit kaybettirilmeden alışveriş tamamlanmaktadır.

Asya spot çeşitli kampanya ve indirimlerinden yararlanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Telefon EtWhatsApp Yaz