Yüksek Fiyata Eşya Satın
0537 788 56 87

İstanbul İkinci El Eşya Alım Satım

İstanbul ikinci el eşya alım satım Asya spot firmamız güvencesi altında gerçekleştirilmektedir. Değerinde fiyatlar uygulanarak İstanbul ilçelerinde aynı gün satın alınarak vakit kaybetmeden alışveriş imkanı sunulmaktadır. İkinci el eşya olarak satmak istediğiniz ürünleri rahatlıkla kısa sürede satabilirsiniz. Asya spot firmamıza eşya satmak için çeşitli sosyal medya ve mesaj uygulamaları üzerinden resimlerini göndererek eşyalarınızın piyasa değeri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Eşyalarınız için sunulan fiyat tekliflerini kabul etmeniz durumunda müsaitlik durumunuza göre hemen ekip talep edebilirsiniz. Bölgenize en yakın ikinci el eşya alan yerler adı altında hizmet veren saha görevlilerimiz dakikalar içerisinde adresinize gelecek olup gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

İstanbul Aynı Gün İkinci El Eşya Alışverişi

Eşyalarınızı zarar etmeden satabilir ve avantajlı fiyatlar ile yerine sıfır ayarında eşyalar ile doldurabilirsiniz. Yıllardır sektör içerisinde hizmet veren işletmemiz de bulunan fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Her dönem uygulanan kampanyalar ile müşterilerimize uygun fiyatlarla eşya sahibi yapmaktayız. İstanbul ikinci el eşya alım satım hizmeti için firmamız ile iletişime geçerek hemen aynı gün hizmet alabilirsiniz.

istanbul ikinci el eşya alım satım

İkinci el eşya denildiği zaman insanın aklına eskimiş yada kullanılacak durumu kalmamış eşya olarak düşünülmemelidir. Piyasa şartlarının her geçen gün değişmesinden ve eşya gruplarına da sürekli zam geliyor olmasından ötürü aileler ikinci el eşya sektörüne çok daha ilgi göstermektedir.

İstanbul Spot Eşya

Tüm ev ve iş yerinize ihtiyaç olabilecek ürünlerin spot eşya olarak da satışa sunulmaktadır. Değerinde fiyatlar ile satışa sunmuş olduğumuz tüm eşyalar bakımlı ve sıfır ayarında olmaktadır. Firmamız tarafından hiç kullanılmamış sıfır olarak satışa sunulan spot eşya çeşitleri,

  • Beyaz eşya
  • Mobilya
  • Yatak odası
  • Koltuk takımı
  • Gardırop
  • Yemek masası
  • Toplantı masası

Bir çok daha eşya çeşitleri işletmemizde bulunmaktadır. Kendi markaları tarafından garanti süreleri devam eden spot eşya çeşitleri de bulunur. Yüzlerce ikinci el eşya ve yüzlerce spot eşya olarak binlerce eşya seçeneği firmamız satış kanallarımızda olmaktadır.

Her çeşit eşya ikinci el eşya alanlar ekiplerimiz tarafından satın alarak sıfır ayarında satışa sunulmaktadır. Spot eşya yada ikinci el eşya alışverişleri gerçekleştirmek için hemen iletişime geçebilir ve aynı gün alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Telefon EtWhatsApp Yaz