Yüksek Fiyata Eşya Satın
0537 788 56 87

İkinci El Eşya Satma

Kullanmadığınız yada kullandığınız ama yenilemek istediğiniz eşyalarınız satabilirsiniz. ikinci el eşya Satma isteyen bir çok kişi internet ortamında elden çıkartabilmek için araştırma yapılır. Evinizde olan eşyaları taşımak oldukça zor olacağından direk internet üzerinden bir firma bularak evinize gelip satın alabilir ve taşıma işlemleri için ekibi ile hareket etmektedir. Eşya satışı yapmak isteyen bir çok kişinin aklındaki soru olmaktadır. ikinci el eşya Satma denildiğinde bir çok e ticaret sitesi mevcuttur.

Sahibinden, letgo, dolap gibi 2. el eşya alışverişi yapabileceğiniz siteler üzerinden bu eşyalarınızı satabilirsiniz.  Fakat bu siteler üzerinden kimler ile diyalog kuracağınızı bilemez, satışı için ne kadar süre geçeceği bilemez ve ayrıca kargoya taşıma işlemlerini de hesap edersek oldukça meşakkatli bir durum olduğu ortaya çıkacaktır. Asya spot firmamız İstanbul genelinde her çeşit eşyayı alabilecek kapasitede 10+ üzerinde ikinci el eşya alan yerler ekipleri ile hizmet vermektedir. 

2 El Eşya Satma Yöntemleri

Çeşitli uygulamalar üzerinden günlerce beklemek yerine aynı gün satış yaparak anında kazanç sağlayabilir hatta yeni eşyanız için bütçe ayırmış olabilirsiniz. İnternet üzerinde çeşitli sitelerden satış yapabilir fakat yukarıda bahsettiğimiz durumlar ile karşılaşılması muhtemeldir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak hatta aynı gün eşyalarınızı en yüksek fiyatlar ile nakite çevirmek istiyorsanız Asya spot firmamızı arayabilir ve hemen eşyalarınızı satabilirsiniz.

Uygulamadan satış yapmanın 2 olumsuz durumu vardır. İkinci el eşya satma diyerek uygulamalara eşyalarınızı ekler ardından muhatap olduğunuz kişi adresinize gelerek eşyalara bakmak isteyebilir. Firma olmayan kişileri asla ve asla yaşam alanlarınıza davet etmemelisiniz. Husus ise internet ortamında satışını yaptığınız ürünlerin kargo sürecidir. Büyük hacimi olan yada ağır eşyalarınızı kargoya taşımak sizlere epey yoracaktır.

İnternet Üzerinden Eşya Satma

Ev eşyası ve iş yeri eşyası olmak üzere ikinci el beyaz eşya yada ikinci el ofis eşyası gibi ürünleri hiç bir ayrım olmaksızın ücretsiz keşif ekibimiz adresinize gelir ve hemen fiyat tekliflerini yapar. Ön fiyatlandırma istediğiniz bizlere ürün resimlerini göndererek de fiyat tekliflerimizi öğrenebilirsiniz. İkinci el eşya alanlar olarak sürekli sahada ve bu işi profesyonel olarak yerine getiren firmamız Satma istediğiniz tüm eşyalar için aynı gün adresinize gelir ve uygulamalardan satabileceğiniz rakamların bile üzerinde fiyatlar teklif edecektir.

Asya spot yukarıda bahsettiğimiz hususları göz önüne aldığınızda sizlere internet üzerinden eşya Satma istediğiniz en kusursuz hizmeti vermektedir. 30 yılı aşkındır Asya spot ünvanı ile İstanbul genelinde her çeşit ikinci el eşya alımları yapan firmamız Satma istediğiniz tüm ürün ve eşyaları hemen alır. İkinci el eşya Satma diyorsanız Asya spot tüm eşyalarınızı hiç bir ayrım yapmadan aynı gün satın alır.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Telefon EtWhatsApp Yaz