Yüksek Fiyata Eşya Satın
0537 788 56 87

Eski Eşyaları Kim Alır? 2 Yöntem

Kullanım durumuna göre değişkenlik göstermekte olan eşyaları kimini belediyelere kimini ise satabilirsiniz. Eski eşyaları kim alır? Bir çok kişi tarafından merak edilen sorulardan biri olmaktadır. Bu durum eşyalarınızın kullanım durumuna göre değişkenlik gösterir. Örneğin kullanım durumu iyi yada orta olan eşyaları sizlere en yakında bulunan ikinci el eşya alanlar firması aracılığı ile satışını gerçekleştirebilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

Fakat kullanım durumu kötü ve satılacak durumda olmayan eşyaları 2 şekilde elden çıkartabilirsiniz. Hemen hemen bütün belediyelerin çöp eşya alımı yapan ekipleri bulunmaktadır. Bulunduğunuz ilçeye ait belediyenin numarası üzerinden sorarak öğrenebilirsiniz. Bir diğeri ise taşıma yapacak birilerini bularak binadan çıkartabilir ve soba yada başka

2 El Mobilya Nereye Verilir?

Ev tipi mobilyaları elden çıkartmak için 2 yöntem bulunmaktadır. Bunlardan biri belediyeye hibe olarak teslim edilebilir. Bir diğeri ise ikinci el eşya alan yerler firması aracılığı ile adresinizden gelerek teslim almakta ve eşyanın kullanım durumuna göre belli ödemeler yapılmaktadır. 2 el mobilya nereye verilir? İster belediyeye istersenizde ikinci el eşya firması aracılığı ile elden rahatlıkla çıkartabilirsiniz.

Eski Eşyaları Kim Alır? Asya spot firmamız elinizde olan bütün eşyaları piyasada olan en yüksek fiyat teklifleri ile alımlar gerçekleştirmektedir. 2. el mobilyada beyaz eşyaya kadar her türlü eşyayı değerlendirmek ve bir kazanç sağlamak istiyorsanız bizlere satışını yapabilirsiniz. Bu eşyaları herhangi bir bedel almadan elden çıkartmak istiyorsanız oturduğunuz yere ait belediye ile görüşerek gelip alınmasını talep edebilirsiniz. Belediye ekiplerinin belirli bir gelme standartı olmadığından her bölgede farklı çalışma düzenleri farklıdır. Ayrıca ürünleriniz temiz durumda ise bu tarz eşyaları darülaceze yada lösev gibi kurumlarda direk bağışlama yapabilirsiniz.

2 El Mobilya Nereye Verilir

Eski Ev Eşyaları Nereye Atılır

Eski ev eşyalarını el arabası ile geçen hurdacılara verebilir yada belediyelerin çöp eşya toplama ekipleri tarafından alınmasını sağlayabilirsiniz. Eski ev eşyalarını çöp yanına bırakmak yasal olarak sizleri zor durumda bırakacak ve cezai işlem uygulanmasına sebebiyet verebilmektedir. Çöp konteyneri sadece ev tipi çöpler için uygun olup hacimli eşyaları içine yada yanına koymanız durumunda çeşitli sorunlar çıkabilmektedir.

Eşyalarınız şayet kullanım durumu iyi ise bu ürünleri satarak kazanç elde edebilirsiniz. 2. el eşya alanlar firmamız İstanbul genelinde hizmet vermekte olup tüm eşyalarınızı aynı gün satın almakta ve anında peşin ödeme yapmaktadır. Eski eşyalarda kullanım durumu orta olanları aynı gün satın alarak sizlere destek sağlıyoruz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Telefon EtWhatsApp Yaz