Yüksek Fiyata Eşya Satın
0537 788 56 87

Esenler İkinci El Eşya Alan Yerler

Asya Spot işletmemizde Esenler ikinci el eşya alan yerler ile firmamız güvencesinde gerçekleştirilmektedir. Günümüz şartlarında evlerin dar olması ve fazla eşyalar ile kullanım alanlarının ufalması, fazla eşya oluşmasına sebep olmaktadır. Bu sayede büyük bir güven içerisinde artık ikinci el eşya alınabilir ve üstelik uzun süre tıpkı sıfır ürün gibi kullanılabilir.

Eşyalarınız için alım fiyatları aynı gün içerisinde hızlı bir şekilde sonuçlandırılır. Asya spot firmamıza satmak istediğinizde Esenler ikinci el eşya alan yerler olarak ev eşyası, ofis eşyası, mağaza eşyası, dükkan eşyası, spor salonu eşyası ve daha bir çok eşyanızı kolaylıkla satabilir işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlarsınız. Esenler ikinci el eşya alan yerler olarak işinde uzman, titiz, düzenli ve yetenekli ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

İkinci el eşya olarak satmak istediğinizde, ucuza gitmemesi değerinde fiyat için sosyal medya hesaplarımızdan ve whatsapp üzerinden bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Esenler Değerinde 2. El Eşya Alım Satımı

Ekonomik koşullar göz önüne alındığında geleceği düşünme kaygısı ve atılan her adımda işin parasal koşulunu da göz önünde bulundurmamız gerekli olur. Aniden gelişen ev değiştirme durumları, öğrenci evi, geçici bir süre yeni bir evde yaşamak gibi nedenler ile ikinci el eşya almak yoluna gidilebilir.

Esenler ikinci el eşya alan yerler noktasında ihtiyaç duyulan bir çok eşya ile beklentilerinizi karşılıyor. Eşyalarınızı değerinde zarar etmeden satabilir ve avantajlı fiyatlar ile yerine sıfır ayarında eşyalar ile doldurabilirsiniz. Satmak istediğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını çekip Asya spot işletmemize whatsapp üzerinden iletebilirsiniz uzman ekibimiz ile eşyalarınız incelenir.

İstanbul ilçelerinde bulunan ikinci el eşya alan yerler ekiplerimiz her çeşit eşyayı değerlendirmektedir. Ekiplerimiz tarafından satın alınan bazı eşyalar buzdolabı, çamaşır makinesi, mikrodalga, fırın, bulaşık makinesi, Lcd Tv, Led Tv, koltuk takımı, yatak odası, gardırop gibi ev ve iş yeri eşyaları değerinde fiyatlar uygulanarak satın alınmaktadır.

esenler ikinci el eşya alan yerler

Esenler Dakikalar İçerisinde Eşya Alışverişi

Aynı Gün alışveriş hizmeti ile işlemleriniz ücretsiz nakliye ile aynı gün gerçekleştirilir. Zaman zaman eşyalarınızı yenilemek ve eski eşyalardan kurtulmak isteriz eşyalarınızı çöpe atmaktansa aynı gün alışveriş imkanı ile eski eşyalarınızı ‘değerlendirebilirsiniz’. Satmayı düşündüğünüz yıpranmamış, az hasar görmüş eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bize internet sitemizdeki iletişim bilgilerimiz aracılığı ile ulaştırabilirsiniz.

Eşyalarınız için fiyat teklifi iletilsin fiyatta anlaştıktan sonra araçlarımız ile verdiğiniz adrese gelerek  aynı gün alışveriş imkanı ile eşyalarınızı sizden alalım. İkinci el eşya olarak tutmak yerine yada ziyan olmaması ve siz de yeni almış olduğunuz eşyalarınızın tadını çıkarırken eski eşyalarınız başka evlerin, ofislerin alanlarını süslesin.

  • Aynı gün alışveriş imkanı
  • Eşyalarınızı zarar etmeden satabilme imkanı
  • Bütçe dostu fiyatlar ile alışverişler
  • Garantili eşya seçenekleri
  • Ücretsiz taşıma ve kurulum hizmeti

Bulunduğunuz bölge neresi olursa olsun İstanbul tüm ilerinde hizmet için bir telefon ile tüm alım satım işlemlerinizi çözebilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Telefon EtWhatsApp Yaz