Yüksek Fiyata Eşya Satın
0537 788 56 87

Battalgazi Mahallesi İkinci El Eşya Alan Yerler

Değerinde fiyatlar ile eşyalarınızı Asya spot firmamıza satabilirsiniz. Battalgazi mahallesi ikinci el eşya alan yerler mağazasına ihtiyacınız olduğunda Asya spot ekiplerinden aynı gün kısa sürede hizmet alabilirsiniz. Sultanbeyli mahalleleri ve çevre ilçelerinde görevli ekiplerimiz kullanılabilir olan tüm eşyaları aynı gün satın alabilmektedir.

Kullanmadığınız yada değişmesi gereken eşyanızı çöpe atmak yerine saha görevlisi ekiplerimize satarak kazançlı çıkabilirsiniz. Satman istediğiniz tüm eşyalar doğru analizler ile tespit edilerek en üst tekliften satın alınmaktadır. Sultanbeyli ikinci el eşya alan yerler olarak arayışınız var ise firmamıza ulaşarak dakikalar içerisinde alışveriş yapabilirsiniz.

Tarafımızca satın alınan tüm eşyalar sıfır görünüm ve detaylı yenileme çalışmaları ardından satış reyonlarına çıkartılmaktadır.

Battalgazi Ev ve İş Yeri Eşyası Alanlar

Ev ve iş yerlerinizde elinizden çıkartmak istediğiniz ve kullanılabilecek durumu olan tüm eşyalar ayrım yapılmaksızın satın alınmaktadır. Her eşyanın farklı modelleri mağazalarımızda satışa sunuyor olmamızdan ötürü tüm eşyalar ekiplerimizce değerlendirilmektedir.

Battalgazi mahallesi ikinci el eşya alan yerler hizmeti veren ekibimizin satın aldığı bazı eşyalar,

 1. Televizyon
 2. Buzdolabı
 3. Çamaşır makinesi
 4. Bulaşık makinesi
 5. Tv ünitesi
 6. Koltuk takımı
 7. Salon grubu
 8. Kitaplık
 9. Çekyat
 10. Çalışma masası
 11. Baza
 12. Yatak odası
 13. Gardırop – Dolap
 14. Bilgisayar(pc)
 15. Oyun konsolu(Ps)
 16. Mutfak robotları
 17. Spor salonu eşyaları
 18. Ofis eşyası
 19. Ofis mobilyası
 20. Kapanan mağaza eşyaları

İstanbul ilçe ve mahallerinde ikinci el eşya alan yerler hizmeti veren saha ekipleri kısa sürede bulunduğunuz konuma ulaşmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda eşyalarınıza değer tespit edilerek tavan fiyat üzerinden teklif verilecektir. Anında peşin olacak şekilde ödeme yapılır ve sökme işlemleri başlanarak ikinci el eşya olarak teslim alınmaktadır.

İkinci el eşya alanlar olarak hizmet veren ekiplerimiz ödeme gerçekleştirildikten sonra eşyaları teslim almaktadır. Ödemesi yapılmadan hiç bir kişi yada firmaya eşyalarınızı teslim etmeyiniz.

battalgazi mahallesi ikinci el eşya alan yerler

Battalgazi 2. El Eşyanın Değerini Öğrenme Yolları

Asya spot işletmemiz den ekip talep etmeden de satılık olan eşyaların değerini basit bir şekilde öğrenebilirsiniz. Çeşitli telefon uygulamaları ile eşya resimlerini gönderebilir ve piyasa değerini öğrenebilmenizi mümkün kılıyoruz. Satmak istediğiniz eşyalar için fiyat teklifi alabilir ve aynı gün eşyalarınızı saha görevlisi ekibimize satarak ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bulunduğunuz konuma gelen eşya alanlar ekibi tüm odayı alabilecek şekilde hazırlıklı gelmektedir. İster eşyaları parça parça isterseniz de evinizin tamamını aynı gün kısa sürede satabilirsiniz.

Eşyalarınızı çöpe atmak yada bekletmek yerine Sultanbeyli mahallelerinde bulunan ekiplerimize satarak en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Sultanbeyli tüm mahallelerine hizmet veren işletmemiz kısa sürede kaliteli alışveriş yapabileceğiniz firmadır. Battalgazi mahallesi ikinci el eşya alan yerler adı altında hizmet veren firmamızdan hizmet almanız durumunda hem nakitten hemde vakitten kazançlı çıkabilirsiniz.

Garantili ikinci el eşya alışverişleri için hemen iletişime geçerek aynı gün alışveriş yapabilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Telefon EtWhatsApp Yaz