Yüksek Fiyata Eşya Satın
0537 788 56 87

Ataşehir Kullanılmış Eşya Alım Satım

İşletmemiz İstanbul tüm ilçelerinde alım satım hizmeti vermektedir. Ataşehir kullanılmış eşya alım satım alım satım kullanıma müsait olan her çeşit eşya firmamız tarafından satın alınmaktadır. Ev ve iş yeri eşyalarınızı tek tek yada oda halinde aynı gün nakit ödeme karşılığında firmamıza satabilirsiniz.

Eşyalarınıza değerinde fiyatlar teklif ederek Ataşehir bölgesinde tüm 2. el eşya alışveriş işlemlerini üstlenmekteyiz. Bir çok İstanbul ilçesinde bulunan ekiplerimiz sayesinde kısa sürede en iyi rakamlar ile alışveriş yapmaktayız. Ataşehir ikinci el eşya alan yerler yazımızdan da ilçenizde eşya alım işlemleri hakkında detaylıca bilgi alabilirsiniz.

İrtibat numaralarımızdan firmamıza ulaşarak satmak istediğiniz eşyaların olduğunu bildirebilirsiniz. Ekip talep etmeden evinizde bulunan eşyalarınızın resimlerini çeşitli uygulamalar üzerinden firmamıza ileterek eşyanızın değerini öğrenebilirsiniz.

Ataşehir Garantili İkinci El Eşyalar

Ataşehir kullanılmış eşya alım satım hizmeti olarak satışa sunduğumuz bir çok ürün garanti kapsamındadır. İhtiyacınız olabilecek tüm eşya çeşitleri büyük mağazalarımızda bulunduğuna eminiz. Bu sebeple iletişime geçtiğinizde sizlere eşyaların resimlerini göndererek beğeninize sunabiliriz.

Yüzlerce ikinci el eşya çeşitlerimizde garanti süreleri devam ederken hem uygun fiyatlar ile hemde garantili eşyalara sahip olabilirsiniz. Asya spot işletme bilinci olarak her müşterimizin aradığı eşyayı bugüne kadar bulabilmesini sağlamış bulunmaktayız.

Ataşehir kullanılmış eşya alım satım

Elektronik eşyadan salon takımlarına kadar her çeşit eşya alım satım işlemleri uygulanmaktadır. Ataşehir kullanılmış eşya alım satım işlemlerinde uzman kişiler ile hizmet vermemizden ötürü en iyi rakamlar sunulmaktadır. Her geçen gün döviz kurunda olan hareketlilik bir çok büyük markanın fiyatlarına yansıyarak kişilerin alım gücü ciddi oranda düşürmüştür.

Ataşehir Ekstra Ücretler Olmadan İkinci El Eşya

Firmamızdan yapacak olduğunuz tüm ikinci el eşya alışverişlerinde müşterilerimizin avantajına olacak şekilde düzenlemeler yapılmaktadır. Firmamızdan alışveriş yaptığınızda satın almış olduğunuz eşyanın uzun süre kullanım sağlanmasını hedeflemekteyiz. Eşya alımından kısa süre süre sonra oluşabilecek arıza ve kullanıma engel durumlarında aynı fiyatla eşyalarınızı firmamıza iade edebilirsiniz.

Asya spot firmamızdan eşya alım satım yapabileceğiniz bazı gruplar,

  1. İkinci el ev eşyası
  2. İkinci el iş yeri eşyası
  3. İkinci el ofis eşyası
  4. İkinci el spor salonu eşyası
  5. Kapanan mağaza eşyaları

Bu ürün gruplarını kapsayan her çeşit eşya firmamız tarafından satın alınmakta ve şuan mağazalarımızda satışta bulunmaktadır.

Ataşehir kullanılmış eşya alım satım

Tüm İstanbul ilçelerinde bulunan ikinci el eşya alan yerler ekiplerimiz işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Tüm personellerimiz gerekli eğitimleri alarak sizlere en iyi alışveriş hizmeti verecek olan kişilerden oluşmaktadır.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Telefon EtWhatsApp Yaz