Yüksek Fiyata Eşya Satın
0537 788 56 87

Ataşehir İkinci El Yatak Odası

Ataşehir ilçesinde yüzlerce yatak odası çeşitleri satışa sunulmaktadır. Ataşehir ikinci el yatak odası alım satım işlemlerinizi mağazalarımızdan gerçekleştirebilir ve avantaj sağlayabilirsiniz. En iyi fiyatlar ile en hızlı adrese ulaşımı sağlanarak aynı gün kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Her renk ve tarz ikinci el yatak odası çeşitleri olan mağazalarımızda fiyatlarımız 2019 yılına özel olarak uygulanmaktadır. Satmak yada değiştirmek istediğiniz yatak odası çeşitlerini ister takım halinde isterseniz parça parça da satışını gerçekleştirebilirsiniz. Tüm alım ve satım işlemlerinde taşıma, montajlama ve sökme gibi işlemler tarafımızca ekstra ücretler alınmamaktadır.

Ataşehir ikinci el yatak odası olarak satışa sunduğumuz tüm ürünleri ister mağazalarımızı ziyaret ederek isterseniz de web sitemizden öğrenebilirsiniz. Bakımlı sıfır ayarında satışa sunduğumuz bazı takımlarda sıfır çift kişilik yatak hediye edilmektedir.

İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak satmak istediğiniz eşya olduğunu bildirebilirsiniz. İkinci el eşya alan yerler olarak arayışlarınızda hızlı bir şekilde ekiplerimiz dakikalar içinde adresinize gelerek hangi çeşit olursa olsun eşyalarınıza fiyat belirleyecektir.

Asya spot saha ekipleri önce ödeme yapıldıktan sonra eşyalarınıza söküm işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Ataşehir Yatak Odası Bakımları

Satın alınan tüm eşyalar çeşitli bakımlardan geçerek ikinci el eşya olarak satışa reyonlarına konulmaktadır. Asya spot firmamız her geçen büyüyen mağazaları ile sizlere sıfır ayarında ve değerinde fiyatlar ile eşya sahibi yapma fırsatı sunmaktadır. Yatak odası çeşitleri de dahil olmak üzere tüm eşyalar bir çok yenileme çalışmalarından geçer ve sıfır ayarına getirilmeyecek olan eşyalar asla satış reyonlarına konulmamaktadır.

Bakımlı ikinci el eşya satıyor olmamız sebebi ile İstanbul ilçelerinde daima biliniyor ve tercih edilmekteyiz.

Hemen her gün Ataşehir ilçesinde hizmet veren ekiplerimiz ve mağazalarımızın da olması sebebi ile bölge halkını tarafından bilinen firma olmaktayız. Çalışmalarımızı tamamiyle uzman kişiler ile oluşturarak tüm eşya alışverişlerinde değerinde fiyatlar belirlenmektedir. Abartılı fiyatlar ile eşya satışı asla gerçekleştirilmemektedir. Ataşehir ikinci el eşya alan yerler yazımızdan konu hakkında detaylar belirtilmiştir.

Ataşehir İkinci El Ofis Mobilyası

Yılların tecrübesi ile hizmet veren firmamız bizlere ulaşan tüm müşterilerimizin eşya ihtiyaçlarını kısa sürede karşılamaktayız. Her çeşit eşya bulunan mağazalarımızda ofis mobilyasından ofis tipi çalışma masasına kadar çeşitleri satışa sunulmaktadır.

Bin eşya üzerinde çeşit çeşit ikinci el eşya ürünlerine uygun fiyatlar ile aynı gün sahip olabilirsiniz.

Ataşehir ikinci el ofis mobilyası olarak satışa sunulan tüm eşyalarımız değerinde fiyatlar ile bütçenizi zora sokmadan alışveriş imkanı sağlanmaktadır.

  • Ofis mobilyası
  • Ofis tipi buzdolabı
  • Ofis çalışma masası
  • Ofis koltuk takımı
  • Ofis tipi beyaz eşya

İkinci el eşya olarak satın alacak olduğunuz tüm ürünlerde taşıma ve kurulum gibi işlemler tarafımızca ücretsiz sağlanmaktadır. Bu hizmetlerimiz ise tamamiyle ücretsiz olup ikinci el eşya alırken ödemiş olduğunuz tutar içerisinde olmaktadır.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Telefon EtWhatsApp Yaz