Yüksek Fiyata Eşya Satın
0537 788 56 87

Kavacık ikinci el buzdolabı olarak eşya satmak yada satın almak için asya spot markamızdan hizmet alabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ile aynı gün ve yüksek fiyatlardan ikinci el ürün satın alabiliriz. Vaktinizi harcamadan hızlı, güvenilir çalışmalar gerçekleştiren firmamızdan zarar etmeden alışveriş yapın. Geçmişte olduğu gibi, en iyi fiyatı bulmak için mağazada dolaşmak zorunda değiliz.

  • Ev tipi buzdolabı
  • Otel tipi bozdolabı
  • Mini buzdolabı
  • Ters buzdolabı
  • Renkli buzdolabı

gibi buzdolabına ait tüm çeşitlerin onlarcası bulunmaktadır.

Kavacık ikinci el buzdolabı çeşitleri eski/yeni fark etmeksizin satın alınmaktadır.

Asya spotun en göze çarpan özellikleri arasında, kavacık ikinci el eşya ürünlere kısa vadeli hizmetimizdir. Bize satmak istediğiniz ürünün resmini gönderebilir ve çok kısa sürede fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Kavacık ikinci el eşya alan yerler ekiplerimiz kısa sürede bütçe dostu fiyatları ile  hizmet sağlayacaktır.

Evde veya işte otururken satmayı planladığınız ürünlerin mevcut piyasa fiyatı hakkında bilgi edinin. Asya spot saha ekibimizden temiz alışveriş hizmeti alabilirsiniz.

Kavacık Aynı Gün Alışveriş İmkanı

Hem mağazalarımız bölgenize yakın hem de kavacık bölgesinde görevli ikinci el eşya alan yerler ekiplerimiz dakikalar içerisinde hizmet verir. Ekibimiz çok kısa sürede alışveriş hizmeti veriyor. Ekibimiz, Asya spot şirketimize ulaştığınızda ve kavacık bölgesinde mal satmak istediğinizi söylerken aynı gün alışveriş imkanı sunuyor.

Mevcut tüm ürünler, günlük değerli fiyatlara sunulmaktadır. Asya Noktaları Ekibi, tüm kullanılmış alışveriş işlemlerinde ortaya çıkabilecek sorunlardan ve eksikliklerden sorumludur. Hasar tamamen kapandıktan sonra ekibimiz adresinizi bırakacaktır. Bu nedenle, Kavacık ikinci el eşyaların samimi ve güvenilir bir çalışma ekibi hizmet alabilirsiniz.

Ekibimiz iyi eğitimli ve bu alanda uzun yıllar hizmet veren tecrübeliler ile oluşturulmuştur. İkinci el ev eşyası alanlar olarak satmak istediğiniz ürünlerin tam değerini verir ve anında ödeme yapılır.

Kavacık Temiz 2. El Eşya

Kavacık ikinci el eşya alanlar olarak ekibimiz satın alacak olduğu eşyaları mağazamızda en iyi fiyatı bulacak ve temiz mallar için ticaret yapma imkanı sunuyoruz. Uygun fiyatlarla satın alınan tüm ikinci el eşya ürünleri yenileme altında ve iyi durumda olmaktadır. İkinci el ürünler sunan ekibimiz tarafından satın alınan tüm ürünler, ustalarımız tarafından yenilenip pazarlanmaktadır.

Aynı gün eşyalarınızı ekiplerimize satarak hizmet alabilirsiniz. İkinci el eşya garantisi olur mu? diye düşünmeden önce asya spot mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. 5 yıla kadar garantisi devam eden elektronik, beyaz eşya çeşitleri dahi bulunmaktadır. Her çeşit ikinci el eşya alım satım işlemleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İkinci el eşyalarınızı Kavacık alabileceğiniz yerlerden oluşan ekibimiz, aynı gün ikinci el eşyalarınızı uygun fiyatlarla şirketimizden satın alma işlemi yapmak için günün her saatinde size hizmet vermeye hazır.

Telefon EtWhatsApp Yaz