Yüksek Fiyata Eşya Satın
0537 788 56 87

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar | 2.El Eşya Alımı Satımı

Her çeşit 2.El ve sıfır mobilya, beyaz eşya, elektronik eşya ve antika eşyalarınızı değerinde İstanbul İkinci El Eşya Alanlar olarak satın alınır. Asya Spot yüksek fiyat garantisi ile ikinci el veya sıfır eşyalarınızı satmak istiyorsanız Whatsapp iletişim hattına satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını satın. Bize göndermiş oldğunuz eşyaların fiyat analizi yapılarak size geri dönüş yapılacaktır. Ücrette anlaştığımız taktirde aynı gün adresinize gelerek nakit ödeme ile satın alıyoruz. Satmak istediğiniz ikinci el veya sıfır mobilya,beyaz eşya, elektronik eşya ve antika eşyalarınızı bize whatsapp ile fotoğraflarını atarak hemen fiyat teklifi alın. Anında fiyat teklifini aldıktan sonra kabul ederseniz bize adresinizin konumu vererek profesyonel kadromuz ile eşyalarınızı nakit ödeme ile satın alıyoruz.

Mağazamız İstanbul’un Ümraniye ilçesinde ikinci el eşya alım satım firmamız İstanbul tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Sizin yapmanız gereken bizi arayarak detaylı bilgi alın. En sağlam ve kaliteli ürünlerimizi ister mağazamızda ziyaret ederek görün ister bizi görüntülü arayarak eşyaları yerinde görün. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında ikinci el eşya hizmetimiz eşyalarınız her iki bölgenin ilçelerinden satabilirsiniz. Eşyalarınızı piyasanın üstünde satabilirsiniz. İsterseniz sıfır ve ikinci el eşya mağazamızda son derece temiz beyaz eşya , televizyon, mobilya, yatak odası takımı ve koltuk takımı eşyalarınızı uygun fiyatlar ile satıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz her iki yakada hız hizmet görmesi amacıyla 2 nakliye aracı ve 6 personelimiz ile hazır hizmet vermekteyiz.

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar | 2.El Eşya Alımı Satımı
İstanbul İkinci El Eşya Alanlar | 2.El Eşya Alımı Satımı

İstanbul’da ki en kaliteli ve en hızlı ikinci el eşya bizden satın alabileceğiniz gibi siz değerli müşterilerimizde mevcut olan eşyalarınızı satabilirsiniz. Sizden satın aldğımız eşyaların detaylı bakımı yaptıktan sonra satın almak isteyen siz değerli müşterilermize sunuyoruz. 2.el ve sıfır olarak satmak istediğiniz komple ev eşyalarınız değerinde satmak ve anında nakit ücrete dönüştürmek için bizi arayınız. İkinci el spot eşya alanlar mağazası istanbul genelinde hizmetinizdedir.
Hayaliniz de evinize yeni eşyalar satın almak var fakat evinizde ki eşyalardan kurtulmak sorun diyorsanız yanılıyorsunuz. İstanbul ikinci el eşya alan yerler olarak biz sizin satmak istediğiniz eşyalarını değerinde satın alarak evinizdeki eşyalardan kurtulmanıza yardımcı oluyoruz. İkinci el eşya alım satım bu kadar kolay hale getiren başka mağaza yok .Hiç kullanmadığınız veya az kullanıp değişik sebeblerden dolayı elinizden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı biz Asya Spot 2.El Alımı- Satımı değerinde satın alıyor.

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar | 2.El Eşya Alımı Satımı
İstanbul İkinci El Eşya Alanlar | 2.El Eşya Alımı Satımı

Satmak istediğiniz eşyaların ikinci el veya sıfır ürün olması bizim için fark etmiyor. Bizim için önemli olan siz değerli müşterilerimizin aynı gün satmak isteyip satamadığı eşyaları değerinde nakit ödeme ile satın alıyoruz. İstanbul Asya Spot İkinci el kullanılmış eşya alanlar firması ürünlerinizi ister satın ister bizden alın ücretsiz nakliye hizmeti ile sizlere hizmet sunuyoruz.
Hassasiyet ile eşyalarınızı kapınızdan satın alıyoruz ve paranızı ikinci el satın alan yerler olarak aynı zamanda alıyoruz. Benzer titizliği ise size sattığımız eşyalarda da uyguluyoruz. Size sattığımız eşyalar eşyalar Asya Spot garantisi altındadır.
İstanbul İkinci El Eşya Alan Yerler artık işinizi hızlandırıyor, Sahibinden, Letgo, Facebook Market uygulamalarından daha hızlı bir şekilde eşya satmak için bizi tercih ettiğiniz için İstanbul spotçular Asya Spot olarak teşekkür ederiz.

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar  

 

İkinci El Eşya Alan Yerler Hangi Günler Hizmetinizde ?

İkinci el eşya alan yerler whatsapp iletişim hattımıza 7/24 siz değerli müşterilerimze alım satım hizmetine devam etmekteyiz. İstedğiniz her zaman bize eşyalarınız fotoğraflarını satarak bize ulaştırın aynı vakitte dönüş yaparak size en uygun fiyat teklifini verelim. Sizlere verdiğimiz fiyatları kabul ederseniz aynı gün anlaştığımız saatte kapıda nakit ödeme ile satın alıyoruz. Bizim mağazamızı bir sonraki zamanlarda tekradan ziyarat etmeniz durumunda siz değerli müşterilermize ayrıcalıklı fiyat tarifeleri sunuyoruz.
İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası İkinci el eşya, spot eşya, ikinci el beyaz eşya veya ikinci el mobilya almak istediğinizde sizlere uygun fiyatlar ile kaliteli ve garantili hizmetler ile son derece temiz ve şık ürünlerimizle İstanbul 2.el veya kullanılmamış sıfır eşya almanıza yardımcı oluyoruz. Üstelik İstanbul İkinci El Eşya Pazarı fiyatlarının daha altında fiyatlar ile bu hizmeti veriyoruz.
İstanbul ikinci el eşya satanlar alanlar arıyorsanız eğer, sizlere bu konuda yardımcı olmak için işlerimizi yoğun bir şekilde sürdürmekteyiz. Sizlerde İstanbul’a yeni taşındıysanız veya yeni eşya almak istiyorsanız İstanbul Asya Spot mağazamızsa uğrayınız. Geniş ürün çeşitlerimiz ve mağaza büyüklüğü ile ferah bir mağaza gezisi sunuyoruz.

İkinci El Eşya Alım Satım Web Sitelerine Nasıl Eşya Satarım ?

 Eşya Alanlar Eşya Alanlar

İstanbul Avrupa yakası veya Anadolu Yakası ikinci el eşya nasıl satarım diye ikinci el siteler mi arıyorsunuz ? İkinci el eşya satımını gerçekleştirmek için googlede “ikinci el eşya nerede satılır” “ikinci el eşyalarımı kim satın alır ” gibi aramalar yapıyorsunuz fakat aradığınız adresini bulamıyormusunuz ? Şimdi doğru adrese geldiniz Asya Spot ile tüm bildklerinizi unutacaksınız. Hadi biraz size ikinci el eşya web siteleri hakkında bilgiler verelim .
Gelişen teknoloji ile pazar mağaza alışveriş davranışlarıda değişti. Önceki zamanlarda ikinci el eşya satmak isteyen kişiler ürünlerinin değerini tam bilmeden spotçulara satarak zarar ettiği zamanlar oldu. Kimisi eşyalarını alacak spotçu bulamadı ve eşylarını çöpe atmak zorunda kaldı. Şimdi gelişen teknoloji ile Türkiye’de ki ikinci el eşya pazarıda değişime uğradı. Şimdi daha kolay en hızlı ve en yüksek fiyatı vermemiz için bizi arayınız. Hızlı bir fiyat expertizi ve aynı gün eşya alımı herşey şimdi daha kolay..

İstanbul İkinci El Mobilya Alanlar

2.El Eşya

Evinizde kullanmadığınız fazla gereksiz eşy
alarınız var fakat bunları nasıl evinizden çıkaracağınızı bilmiyorsunuz. İşte tam bu sırada İstanbul ikinci el mobilya alanlar olarak Asya Spot size çifte yardımda bulunuyor. 1. Yardım eşyalarınızı evinizden alıyor 2. İse eşyaları değerinde sizden satın alıyor. Bu sayede gereksiz eşyalarınızda bile para kazanmış olacaksınız.

Şimdi biraz merak ettiğiniz soruları cevaplayarak sizlere yardımcı olalım. İkinci el mobilyalarımı nasıl satarım ? Cevap: Google’de Asya Spot yazarak bizi bulduktan sonra satmak istediğiniz eşyların fotoğraflarını bize Whatsapp ile göndererek bize satabilirsiniz. İkinci el mi , sıfır eşyalarda satın alıyormusunuz ?  Biz Asya İstanbul ikinci el eşya alanlar olarak hem ikinci el hem sıfır ofis ve ev mobilyaları satın alıyoruz. Hangi Tür Mobilya Alımı Yapıyorsunuz? Bir çok çeşit mobilya alımı yapmaktayız. Siz bize satmak istediğiniz eşyaların fotoğraflarını atın biz size durumu açıklayalım. Başlıca bazı aldığımız ürünler ise şu şekildedir.

 • Oturma Odası Takımı,
 • Salon Mobilyaları Takımı,
 • Ofis – Büro Mobilyaları,
 • Cafe Mobilyaları,
 • Koltuk Takmı,
 • Yatak Odası Takımı,
 • Baza – Yatak – Başlık,
 • Genç Odası Takımı,
 • Dolap,
 • Gardolap,
 • Masa-Sandalye,
 • Ve dahası için bize ulaşın.

Bizlere satmak istediğiniz eşyaları satmak işte bukadar basit. İstanbul Asya Spot sizlere en hızlı, en kaliteli, en güvenilir hizmet sunarak alım satım yapmaya devam ediyor.

İstanbul İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

[caption id="attachment_2315" align="aligncenter" width="670"] 2.El Eşya Alımı 2.El Eşya Alımı

İstanbul ikinci el beyaz eşya alanlar firması Asya Spot sizlerin satmak istediği buzdolabı, çamaşır makinesi, anskastre set üstü ocak, fırın, davrumbaz gibi beyaz eşyalar satmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.Bizden satın almak istediğiniz beyaz eşyalarda kampanyalı fiyatlarımız devam etmektedir. Bizden satın aldığınız beyaz eşyalar 6 ay garantilidir. Sizlerin artık kullanmadığı veya eşyakarınızı yenilediniz eskileri elinizden çıkarmak istiyorsunuz. Şimdi tam zamanı hemen bize ulaşın aynı gün kapınızda nakit ödeme ile eşyalarınızı satın alalım.

İstanbul 2.el Spot firması beyaz eşya piyasasında sizlerden isteğimiz daha hızlı expertiz için ürünlerin durumlarını bize belirtin. Mesai saatleri içerisinde bize satmak istediğiniz beyaz eşyaları 30 dakika içerisinde evinize gelip satın alıyoruz.

Piyasada kaliteli, temiz ve çok çeşitli markalardan oluşan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

İkinci El Beyaz Eşyalar

 • Buzdolabı
 • Çamaşır Makinesi
 • Ankastre set
 • Bulaşık Makinesi
 • Mikrodalga Fırın
 • Aspiratör
 • Ocaklı Fırın
 • Su sebili
 • Klima
 • Su ısıtıcıları
 • Küçük ev aletleri
 • Derin dondurucu
 • Kurutma Makinesi

İkinci El Elektronik Eşya Alanlar

İkinci El Elektronik Eşya Alanlar
İkinci El Elektronik Eşya Alanlar

Elektronik eşya alımı satımı konusunda profesyonel ekip ile tüm hızıyla devam eden Asya Spot firması İstanbul ikinci el elektronik eşya alanlar olarak İstanbul ve Gebze genelinde aynı gün kapınızda nakit ödeme yaparak alım yapan firmamız sizlerin aradığı elektronik eşyalarında alımı konusunda yardımcı oluyor. Size satmış olduğumuz elektronik eşyalara 6 Ay ürün garantisi sağlayarak sizlere kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Televizyon, bilgisayar, elektrikli süpürge, elektronik ev eşyaları ve her türlü elektronik eşyaları değerinde ücretler vererek evinden satın alıyoruz. Bizim mağazamız şimdiye kadar İstanbul ve Gebze genelinde sizlere hem alım hemde satım konusunda 15 Yıllık tecrübesiyle hizmet vermeye devam ediyor.

Aldığımız Elektronik Eşyalar

 • Bilgisayar (PC)
 • LCD Televizyon
 • Led TV
 • Dizüstü Bilgisayar (Laptop)
 • Ses Sistemi
 • Masaüstü Bilgisayar
 • Akıllı Televizyon
 • Akıllı Saat
 • Robot ve Normal Süpürge
 • Fotoğraf Makinesi
 • Yazıcı
 • Playstation 4-5
 • Tablet

Ve dahası ürünleri satın alıyoruz.

İstanbul Antika Eşya Alanlar

İstanbul Antika Eşya Alanlar
İstanbul Antika Eşya Alanlar

Antika eşyalar gün geçtikçe daha değerli ve bulunması zor bir hal aldı. Sizde İstanbul antika eşyalar alanlar olarak bize satmak istediğiniz antika eşyaların fotoğraflarını atarak bizden fiyat bilgisi alabilirsiniz. Google de antika firmamızı bulmak için Asya Spot Antika Eşya yazmanız yeterli. Çoğu anahtar kelimelerde olduğu gibi antika eşyalar alanlar olarak sizlerin aradığı yerdeyiz. Antika ürün experi üzerine uzman kadromuz sizin bize göndermiş olduğunuz antika ürünlerin fotoğraf ve videolarını detaylı inceleme yaparak size net fiyat teklifi sunmaktadır. Sizde antika eşya arıyorsanız bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Antika Eşya Alan Yerler Firmasına Antika Eşya Satmak İstiyorum, Nereye Satarım ?

Antika eşyalar satnak istiyorsunuz fakat bu konuda prfesyonel bir bilginiz yok. Hangi firmaya nasıl güveneceğiniz hakkında bir bilginiz yok işte şimdi doğru adrestesiniz. Öcelikle bize merak ettiğiniz tüm konular hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz. Almış olduğunuz bilgiler tamamen ücretsiz size yardımcı olmak için Asya Spot Antika Eşya Alanlar Firmasınız sağladığı hizmettir. Biz anlaştığımız eşyaları kendi aracımızla kapınıza kadar gelip nakit ödeme ile satın alıyoruz.İsterseniz Mağazamıza satmak istediğiniz eşyaları getirerek te satabilirsiniz.

istanbul antika eşya alanlar
istanbul antika eşya alanlar

Antika Eşyaların Alımı ve Satımı Konusunda Dikkat Edilecek Hususlar

Antika eşyalar geçmiş zamandan günümüze geldikçe benzeri ürünler azaldığı ve üretiminin zamanında kısıtlı olması veya o dönemin ünlü kişiler ile bağlantısı olması sebebiyle kendi üretildiği zamanın piyasasındaki değerden daha pahalı bir piyasaya gelmesi sebebiyle antika eşyalarda ki değerler oldukça çoğalmıştır. Bu durumu fırsat bilen hırsızlar ve dolandırıcılar bu ürünleri kısa yoldan ya taklit yapmak istiyor yada çalmak istiyor. Bu gibi durumlarda ağır cezai yaptırımı olacaktır. Biz Asya Spot Antika Eşya Alanlar olarak eşya alım satım konusunda bize ürünlerini satan kişilerin fatura bilgilerini kaydederek alıcı ve satıcı güvenliğini sağlamaktayız.

Almış Olduğumuz Antika Eşyalar ;

Antika eşyalar geçmiş zamandan günümüze geldikçe benzeri ürünler azaldığı ve üretiminin zamanında kısıtlı olması veya o dönemin ünlü kişiler ile bağlantısı olması sebebiyle kendi üretildiği zamanın piyas
asındaki değerden daha pahalı bir piyasaya gelimesi sebebiyle antika eşyalarda ki değerler oldukça çoğalmıştır. Bu durumu fırsat bilen hırsızlar ve dolandırıcılar bu ürünleri kısa yoldan ya taklit yapmak istiyor yada çalmak istiyor. Bu gibi durumlarda ağır cezai yaptırımı olacaktır. Biz Asya Spot Antika Eşya Alanlar olarak eşya alım satım konusunda bize ürünlerini satan kişilerin fatura bilgilerini kaydederek alıcı ve satıcı güvenliğini sağlamaktayız.

Almış Olduğumuz Antika Eşyalar ;

 • Antika eşya
 • Antika cam
 • Antika saat
 • Antika metal eşya
 • Antika mobilya
 • Antika seramik ve porselen eşyalar
 • Antika Halı ve Kilim
 • Antika eski gümüş
 • Antika işlemeli bez
 • Antika yatak odası takımları
 • Antika bakır eşyalar
 • Antika aviler
 • Antika tablo
 • Antika resimler
 • Antika kartpostallar
 • Antika pul
 • Antika eski paralar
 • Antika radyo
 • Antika telefon
 • Antika daktilo
 • Antika mekanik eşya
 • Antika el yazması Kitaplar
 • Antika eski çizgi romanlar
 • Antika taş plaklar
 • Antika plak ve pikaplar
 • Antika kılıç
 • Kaset CD DVD
 • Kartpostal , rozet, anahtarlık, kalem,
 • Antika objeler
 • Madalya
 • Madalyon
 • Antika ev eşyaları
 • Antika televizyonlar

Ve dahası hakkında bizden bilgi almak için arayınız.

Telefon EtWhatsApp Yaz