Aynı Gün Eşyanızı Satın
0537 788 56 87
İkinci El Koltuk Fiyatları

Ataşehir İkinci El Eşya Alanlar

İstanbul Ataşehir İkinci El Eşya Alanlar Spot Fazla eşyalarından sıkılıp kurtulmak isteyen veya eşyalarını yenileyenler için ikinci el eşya alımı yapan firmamız, ikinci el spot firması olup daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Daha önce ikinci el eşya satmadıysanız firmamızı arayabilir, İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet sunan firmamızın hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ataşehir de satmak istediğiniz bütün eşyaları aynı gün satarak nakit kazanca çevirebilirsiniz. İster evinizi değiştirmek için ister eski bitik durumda olan eşyalar olsun fark etmeksizin ikinci el eşya alan yerler olarak aynı gün hizmet veriyoruz. 24 saat esasına göre çalışan Asya spot tüm eşyaları hak ettiği fiyatlar ile alımlar gerçekleştirmektedir.

Ataşehir 2. El Eşya Alan Yerler

Ataşehir 2. el eşya alan yerler arayışlarınızda Asya spot olarak bölgenizde aynı gün hizmet veren nadir firmalardan olmaktayız. Satmak istediğiniz eşyalar için adresinize gelerek tüm eşyaları ayrı ayrı test ederek fiyat veriyoruz. Hiç bir zaman tahminen fiyat verilmeden yada toplu fiyat verilmesinin sizlere maddi olarak kazancınızı düşüreceği için eşyalarınız tek tek değerlendirilir. İstanbul genelinde ikinci el eşya alımı yapıyor, nakliye, taşıma ve yükleme hizmetlerini ücretsiz sunuyoruz. İstanbul’da oturuyor ve elden çıkarmak istediğiniz eşyalar için güvenilir bir firma arıyorsanız bizimle iletişime geçin. İstanbul spot denildiğinde ilk akla gelen firma olarak hızlı ve kaliteli bir hizmet sunuyor, ikinci el eşyalarınızı en uygun fiyatlarla nakde çevirmenize yardımcı oluyoruz. Beyaz eşyadan mobilyaya, el halısından gümüş eşya, plak ve eski objelere kadar her çeşit ikinci el eşya alımı için bizi arayabilirsiniz.

Ataşehir İkinci El Eşyalar

İstanbul spotçular olarak birçok kategoride eşya alımı yapıyoruz. Ürünlerin satılabilir durumda ve sağlam olması kriterimizdir. Başkasının satın almak isteyeceği model ve sağlamlıkta birçok eşya alımını gerçekleştiriyor ve piyasaya göre oldukça iyi fiyatlarla alım yapıyoruz. Elden çıkarmak istediğiniz beyaz eşya, buzdolabı, klima, led televizyon, çamaşır makinesi, koltuk takımı, deri koltuk, yatak odası, ofis mobilyası, oymalı mobilya, bahçe mobilyası, klasik eşya gibi bütün ev eşyalarını aynı gün satabilirsiniz. ataşehir eşya alanlar

Ataşehir 2. El Eşya Alan Firma

Eşyalar ikinci el firmalarına verilirken en çok düşünülen konular nakliye ve ödemedir. Müşterilerin çalışmaktan hiçbir şekilde tedirgin olmadığı firmamız, tüm hizmetleri ücretsiz olarak sunmanın yanında ödemeyi de kapıda yapmaktadır. Herhangi bir masrafa ve zahmete katlanmadan eşyalarınızı satabilir, nakliye, taşıma ve yükleme hizmetlerinden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilir, gönderme imkanınız yoksa özelliklerini telefonda detaylı bir şekilde anlatabilirsiniz. Ödeme, anlaşılan fiyat üzerinden kapıda nakit olarak yapılmaktadır. Müşteri talep ederse, ödemeler eft veya havale şeklide de yapılabilir. İkinci el eşya satışı için haftanın her günü bizi arayabilir, en uygun fiyatlarla ve en zahmetsiz şekilde kullanmadığınız eşyaları paraya çevirebilirsiniz. İstanbul’un neresinde olursanız olun, firmamız daima hizmetinize hazırdır.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Call Now ButtonHemen Eşyanızı Satın