Firmamızdan satmak istediğiniz eşyalar için hızlı ve güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz. Beykoz ikinci el eşya alan yerler ekibini profesyonel kişilerden oluşarak tam donanımlı hizmet vermelerini sağlamaktayız. Tüm işlemlerimizi aynı gün yapılarak vaktinizi boşa harcamadan alışveriş hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul ilçelerine hizmet sağlayan ekiplerimiz uygun fiyat ve kusursuz zamanlama ile çalışmaktadır. Tüm ikinci el eşya çeşitleri bulabileceğiniz mağazalarımız sizlere çok yakın olmaktadır. Beykoz merkez konumunda bekleme durumunda olan Beykoz ikinci el eşya alan yerler ekiplerimiz dakikalar içerisinde adresinizde olacaktır. Dürüst çalışma prensibi ile asla eşyalarınızın fiyatlarını düşürmeden hak eder fiyatları ödenerek satın alınmaktadır.

En iyi ikinci el eşya çeşitleri olan firmamızda yüzlerce çeşit bulabilirsiniz. Beykoz ikinci el eşya alan yerler ekiplerimiz tarafından alınan tüm ürünler temizlik ve bakım işlemlerinden sonra satışa sunulmaktadır. Hem sıfır ayarında hemde çok uygun fiyatlar ile çeşitli ikinci el eşya ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Beykoz Eşya Alımlarında İndirim

İkinci el eşya alan yerler ekibimiz tarafından tüm İstanbul sınırları içerisinde indirimli eşya satışı yapılmaktadır. Beykoz ilçesi ve civarında indirimli satış reyonlarından her çeşit eşya seçeneği bulabilirsiniz.

İkinci el eşya alım işlemlerinde önce nakit ödeme yapılarak ardından eşyalarınız teslim alınmaktadır.

Her ikinci el eşya alım satım işlemlerimiz de müşterilerimizin menfaatleri adına çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile tüm müşterilerimizin isteklerine göre uygun fiyatlar ile eşya satışımız bulunmaktadır. Profesyonelce hizmet vererek sıfır ayarında eşyaları çok uygun fiyatlar ile satışa sunmaktayız.

En iyi hizmeti sektörde yılların tecrübesi olan firmalardan alabilirsiniz. İstanbul ilçelerinde kısa sürede tüm eşya alım satım işlemleriniz asya spot firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Ev ve ofis eşyası olarak alım satım hizmeti verdiğimiz eşyalar,

  • Elektronik,
  • Kapanan mağaza eşyaları
  • Beyaz eşya,
  • Koltuk takımı,
  • Yatak odası,
  • Mutfak robotları,
  • Televizyon,
  • Mobilya,
  • Mutfak robotu,
  • Ofis eşyası,

Tüm ihtiyacınız olan ikinci el eşya çeşitlerine kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Beykoz 2. El Eşya Çarşısı

Beykoz bölgesinde ihtiyacınız olabilecek her çeşit eşyayı firmamızda bulundurmaktayız. Satış mağazalarımızda bulunan binlerce ürün çeşidi ve modelleri olması sebebi ile ihtiyacınız olabilecek eşyaları bulabilirsiniz. Her sektörde fiyatların inanılmaz yükselmesi ile birlikte ikinci el eşya ürünlerine ciddi talep artmaktadır.

Mağazalarımızda bulunan spot eşya çeşitlerinin kullanılmamış ve sıfır olması hemde normal fiyatlarından daha uygun olması en büyük nedendir. Çok uygun fiyatlar ile çalışmalar gerçekleştirerek ihtiyacınız olan eşyaları hem kutusunda hemde uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Çağrı merkezimize haftanın her günü ikinci el eşyaçeşitlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.